Травма Малиновського: головний тренер Дженоа виніс вердикт зворотній заміні українського півзахисника

Переглядів 2815
Руслан Малиновський. Фото: Getty Images
Головний тренер Дженоа Альберто Джилардіно висловився стосовно Руслана Малиновського, який був замінений у матчі з Фрозіноне через пошкодження.

У суботу, 30 березня, Дженоа на своєму полі зіграла внічию з Фрозіноне із рахунком 1:1 у матчі 30-го туру Серії А.

Руслан Малиновський залишився на лаві запасних господарів, однак з'явився на полі одразу після перерви. Проте вже в середині другого тайму українця замінили через пошкодження.

Головний тренер генуезців Альберто Джилардіно розповів деякі деталі стосовно зворотньої заміни Малиновського.

«Травми? Я мав ставити Мессіаса на позиції півзахисника, лівого захисника і нападника. Травма Руслана була зовсім не потрібною. У Малиновського були проблеми зі згиначами», – приводить слова спеціаліста TUTTOmercatoWEB.

• Малиновський в цьому сезоні зіграв у 28 матчах в усіх турнірах, забив три голи та віддав два асисти.
  • Контракт українського півзахисника з Дженоа розрахований до 30 червня 2027 року.
  • Генуезці наразі посідають 12 місце в турнірній таблиці Серії А, маючи 35 очок.