Травма Миколенка у матчі АПЛ проти Ліверпуля: тренер Евертона зробив заяву

Переглядів 1719
Віталій Миколенко. Фото: ФК Евертон
Головний тренер англійського Евертона Шон Дайч висловився щодо травми захисника Віталія Миколенка, яку українець отримав у матчі проти Ліверпуля (2:0).

Вчора, 24 квітня, Евертон приймав Ліверпуль в рамках чемпіонату Англії. Мерсисайдське дербі закінчилося сенсаційною перемогою «ірисок» із рахунком 2:0.

Захисник господарів Віталій Миколенко з’явився у стартовому складі Евертона, але не зміг дограти поєдинок через травму, яку отримав ще в першому таймі.

▶️Переглянути відео травми Віталія Миколенка можна в телеграм-каналі «Український футбол Онлайн»

Головний наставник «ірисок» Шон Дайч висловився щодо травми українського футболіста та зазначив, коли з’явиться більше інформації про неї.

«Завтра ми будемо знати більше, але він дограв перший тайм. Це гомілкостоп, до речі, але ми не дізнаємося більше найближчим часом», – сказав Дайч для «Liverpoll World».

• Миколенко цього сезону провів 34 гри у всіх турнірах, забивши два голи.
  • Евертон із 33 очками в активі посідає 16 місце в турнірній таблиці АПЛ.
  • 27 квітня Евертон Миколенка зіграє наступний матч в АПЛ проти Брентфорда Єгора Ярмолюка (19:30).