Три голи, додатковий час і дві червоні: захисник Шахтаря написав історію, вигравши дебютний Кубок Лібертадорес

Переглядів 2998
Марлон (крайній зліва). Фото: Reuters
Бразильський Флуміненсе у фіналі Кубку Лібертадорес обіграв аргентинський Бока Хуніорс (2:1) та виграв трофей разом з футболістом Шахтаря Марлоном у складі.

У суботу, четвертого листопада, у Ріо-де-Жанейро пройшов фінал Кубку Лібертадорес 2023 року між Флуміненсе та Бока Хуніорс. Перемогу із рахунком 2:1 здобула бразильська команда, яка забила вирішальний гол вже в екстратаймі.

У складі Флуміненсе виступає захисник Шахтаря Марлон, який вийшов на поле на 52-й хвилині та встиг зробити:

• 1 фол.

Перший тайм цього матчу пройшов доволі спокійно, проте Флуміненсе все ж таки зміг у ньому забити зусиллями Германа Кано, який на 36-й хвилині реалізував передачу Кено.

В середині другої половини гри, на 72-й хвилині, Бока зрівняв завдяки голу Луїсу Адвінкулі з асисту Крістіана Медіни.

Матч перейшов у додатковий час, де на 99-й хвилині Джон Кеннеді після ще однієї результативної передачі Кено забив переможний гол для Флуміненсе і майже одразу отримав другу жовту картку та вилучення.

Однак аргентинці теж не дограли цей поєдинок у повному складі через Франка Фабру, який на 105+7-й хвилині отримав пряму червону картку.

Кубок Лібертадорес. Фінал.

Бока Хуніорс – Флуміненсе – 1:2

Голи: Луїс Адвінкула (72') – Герман Кано (36'), Джон Кеннеді (99')

• Цей Кубок Лібертадорес став першим в історії Флуміненсе. Також вперше за час існування цього трофею бразильські клуби здобули п'ять поспіль перемог у ньому.
  • Марлон виступає за Флу на правах оренди із донецького Шахтаря, яка розрахована до 30 червня 2024 року.
  • Контракт бразильського захисника з «гірниками» розрахований до 2026-го.