Три голи, дубль з асистів, камбек на фініші матчу: Польща і Нідерланди яскраво відкрили ігровий день Євро-2024

Переглядів 459
Футболісти збірної Нідерландів. Фото: AFP via Getty Images
Збірна Польщі провела матч першого туру групового етапу Євро-2024 з Нідерландами. У напруженому поєдинку з голами від обох команд була зафіксована перемога нідерландців.

У неділю, 16 червня, збірні Польщі та Нідерландів зіграли перший матч у групі D чемпіонату Європи-2024. Поєдинок закінчився перемогою помаранчевих з рахунком 2:1.

Поляки швидко відкрили рахунок завдяки стандарту – подачу з кутового від Пьотра Зелінського замкнув Адам Букса.

Однак ще швидше нідерландці відновили рівновагу в цьому поєдинку, коли Натан Аке асистував на Коді Гакпо, який ударив у соперника, однак м'яч відрикошетив у ворота Войцеха Щенсни.

До кінця другого тайму рахунок тримався рівним, однак на 83-й хвилині Вут Вегхорст з асисту все того ж Аке вирвав перемогу для команди Рональда Кумана.

Євро-2024. Група D. Перший тур.

Польща – Нідерланди – 1:2

Голи: Букса (16') – Гакпо (20'), Вегхорст (83')

Турнірна таблиця групи D

• У понеділок, 17 червня о 22:00 Австрія та Франція зіграють другий матч у групі D.
  • Станом на зараз Нідерланди вирвалися у лідери квартету, набравши три залікові пункти.
  • В другому турі 21 числа підопічні Кумана зустрінуться з французами, а Польща в той же день зіграє проти Австрії.