Три клуби розпочали роботу по трансферу голкіпера збірної України: футболіст може змінити клуб влітку

Переглядів 773
Аватар Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
Три клуби розпочали роботу по трансферу голкіпера збірної України: футболіст може змінити клуб влітку
Андрій Лунін. Фото: Реал Мадрид
Український голкіпер мадридського Реала Андрій Лунін потрапив на радари трьох європейських клубів, які мають проблеми на воротарських позиціях.

Український воротар мадридського Реалу Андрій Лунін опинився у сфері інтересів одразу трьох клубів, про це повідомляє Fichajes. Згідно з джерелом, Астон Вілла розглядає Луніна як потенційну заміну Еміліано Мартінесу, який може продовжити кар'єру в одному із саудівських клубів.

Манчестер Сіті також виявляє інтерес до 26-річного голкіпера. У стані «городян» цього літа можливий від'їзд одразу двох воротарів - Едерсона та Ортеги, які підшукують собі нові виклики.

Не залишається осторонь і турецький гранд Галатасарай, який також націлений на підписання українця. Усі три команди вже розпочали робити активні кроки для трансферу.

  • Лунін у сезоні 2024/25 років зіграв за королівський клуб 12 поєдинків у всіх офіційних турнірах: 19 пропущених голів, чотири кліншити.
  • Контракт українського воротаря з Реалом діє до кінця червня 2030 року, а його трансферна вартість, за даними Transfermarkt, становить 20 мільйонів євро.
  • На внутрішній арені після 33 турів Реал має в активі 72 залікові очки та займає у турнірній таблиці Ла Ліги друге місце. Відставання вершкових від Барселони, яка окупувала перший щабель, складає чотири пункти.
Найкращі букмекери
100000 грн
9.9
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Ліцензія КРАІЛ № 559 від 05.12.2024
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри