Трубін на місці: відомий стартовий склад Бенфіки на матч клубного чемпіонату світу проти Челсі

Переглядів 40
Аватар Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
Трубін на місці: відомий стартовий склад Бенфіки на матч клубного чемпіонату світу проти Челсі
Анатолій Трубін. Фото: ФК Бенфіка
Український голкіпер португальської Бенфіки Анатолій Трубін з’явиться у стартовому складі «орлів» на поєдинок 1/8 фіналу клубного чемпіонату світу проти лондонського Челсі.

Сьогодні, 28 червня, Бенфіка зіграє в 1/8 фіналу клубного чемпіонату світу з лондонським Челсі. Матч стартує о 23:00 за київським часом та пройде в американському місті Шарлотт.

Головний тренер «орлів» Бруну Лаже визначився зі стартовим складом на поєдинок плей-оф і український воротар Анатолій Трубін розпочне гру з перших хвилин. 

Відзначимо, що ексголкіпер Шахтаря ще не пропустив жодного поєдинку на клубному чемпіонаті світу.

  • 23-річний Трубін представляє Бенфіку з літа 2023 року. Його чинний контракт розрахований до кінця червня 2028 року. 
  • Цього сезону українець провів 50 матчів, стільки ж пропустив голів і 20 разів зберіг ворота у недоторканності.
  • За підсумками португальської першості лісабонці стали другими, поступившись чемпіонством Спортингу.