Трубін одужав і зіграв повний матч за Бенфіку: як завершилася гра і які оцінки отримав воротар збірної України

Переглядів 1877
Анатолій Трубін. Фото: Getty Images
Бенфіка Анатолія Трубіна зіграла матч чемпіонату Португалії проти Ештрели Амадори. Українець вийшов у стартовому складі й допоміг здобути мінімальну перемогу.

У суботу 24 серпня Бенфіка на своєму полі зіграла поєдинок третього туру чемпіонату Португалії з клубом Ештрела Амадора. Лісабонці здобули перемогу з рахунком 1:0.

Анатолій Трубін відновився від нещодавнього пошкодження і вийшов у стартовому складі господарів, відігравши усі 90 хвилин.

Єдиний гол ще у першому таймі на свій рахунок записав турецький півзахисник Бенфіки Оркун Кокджу, якому асистував Евангелос Павлідіс.

Щодо Трубіна, то він отримав наступні оцінки:

• портал SofaScore оцінив його виступ на 6.9/10 балів,
  • WhoScored поставив українцю 6.6/10.

Чемпіонат Португалії. Третій тур.

Бенфіка – Ештрела Амадора – 1:0

Гол: Кокджу (19')

• Після цього матчу Бенфіка посідає шосте місце в турнірній таблиці, маючи шість залікових пунктів за три гри.
  • В наступному турі 30 серпня на лісабонців очікує виїзний поєдинок з Морейренсе.
  • Трубін в нинішньому сезоні провів уже три матчі, пропустив два голи і має два поєдинки «на нуль».
  • Контракт українського воротаря з Бенфікою розрахований до 30 червня 2028 року.