Трубін пропустив вже в дебюті зустрічі: Бенфіка здобула вольову перемогу у матчі з вилученням

Переглядів 5796
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
Анатолій Трубін. Фото: Google
У матчі 17-го туру португальської Прімейра ліги Бенфіка здолала Ріу Аве (4:1) та не дозволила піти у відрив Спортінгу. Український воротар «орлів» Анатолій Трубін відіграв увесь матч на останньому рубежі команди Рогера Шмідта.

Поєдинок проти одного з аутсайдерів чемпіонату Бенфіка розпочала вкрай погано.

Вже на дев’ятій хвилині гри півзахисник Ріу Аве Гуга завершив розмашисту атаку своєї команди, з близької дистанції пробивши точно у кут – Анатолій Трубін навіть не ворохнувся, хоча претензій до українця, на відміну захисників Бенфіки, бути не може.

▶️  Відео голу Гуги у ворота Бенфіки дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Але ще до перерви один з лідерів «орлів» Анхель Ді Марія відновив рівновагу.

У таймі номер два Ріу Аве тримався до 58-ї хвилини. Саме тоді другу жовту отримав їх захисник Адерлан і не минуло й трьох обертів хвилинної стрілки, як Антоніо Сілва вперше вивів Бенфіку вперед.

А остаточно деморалізували суперника своїми точними ударами Маркос Леонардо та Жоау Маріу.

Португалія. Прімейра Ліги, 17–й тур

Бенфіка – Ріу Аве 4:1 (1:1)

Голи: Ді Марія, 29, Сілва, 61, Маркос Леонардо, 80, Жоау Маріу, 90+1 – Гуга, 9.

• На внутрішній арені Бенфіка після 17-ти турів має в активі 42 очки та посідає другий щабель в турнірній таблиці португальської Прімейра ліги. Відставання від Спортінга складає одне очко.
  • У наступному турі Бенфіка вдома прийматиме Боавішту. Поєдинок заплановано на 19 січня. Стартовий свисток прозвучить о 22:55 за київським часом.
  • Анатолій Трубін в поточному сезоні провів за Бенфіку 23 поєдинки в усіх офіційний турнірах: 20 пропущених голів, дев’ять матчів «на нуль».
  • Transfermarkt оцінює 22-річного українця в 25 мільйонів євро.