Трубін відіграв всю гру, але пропустив: Бенфіка у товариському матчі поступилася середняку АПЛ

Переглядів 613
Анатолій Трубін. Фото: ФК Бенфіка
Голкіпер португальської Бенфіки Анатолій Трубін відіграв весь товариський матч проти Фулхема, однак українець не зміг відіграти на нуль, а «орли» мінімально поступилися.

У п'ятницю, 2 серпня, Бенфіка провела заключний товариський матч перед початком нового сезону. Український голкіпер Анатолій Трубін вийшов на поле з перших хвилин. Опонентом португальського клубу став Фулхем із Лондона.

На 21-й хвилині зустрічі Трубін пропустив гол: після атаки по лівому флангу Робінсон низом відправив м'яч у штрафний майданчик, де Івобі завершив комбінацію точним ударом у кут воріт.

До кінця матчу жодна з команд не змогла змінити рахунок на табло і Фулхем здобув мінімальну перемогу з рахунком 1:0.

Бенфіка – Фулхем – 0:1

Голи: Івобі, 21

• Нагадаємо, що Анатолій перейшов до Бенфіки влітку 2023-го із Шахтаря, підписавши контракт до 30 червня 2028 року.
  • В минулому сезоні лісабонці стали другими в чемпіонаті Португалії, набравши 80 очок.
  • Трубін в дебютному сезоні  за Бенфіку провів 48 матчів в усіх турнірах: 47 пропущених м'ячів, 17 матчів «на нуль».