Трубін з Бенфікою провів матч зі своїм співвітчизником: як закінчилася гра зірки збірної України з клубом АПЛ

Переглядів 845
Анатолій Трубін. Фото: ФК Бенфіка
Бенфіка з Анатолієм Трубіним зіграла проти Брентфорда Єгора Ярмолюка. Команди провели товариський поєдиник, однак так і не виявили переможця.

У четвер 25 липня Бенфіка провела черговий контрольний матч в рамках передсезонної підготовки, на цей раз зустрівшись з Брентфордом. Поєдинок закінчився внічию з рахунком 1:1.

У стартовому складі лісабонців вийшов Анатолій Трубін, який відіграв усі 90 хвилин. У старті англійців з'явився Єгор Ярмолюк, якого замінили після перерви.

Брентфорд доволі швидко відкрив рахунок завдяки голу Браяна Мбемо, однак португальці так само швидко на це відповіли.

У складі Бенфіки результативним ударом відзначився Евангелос Павлідіс.

Товариський матч.

Бенфіка – Брентфорд – 1:1

Голи: Павлідіс (24') – Мбемо (8')

• Бенфіка розпочне офіційну частину нового сезону вже 11 серпня, коли в чемпіонаті зіграє з Фамаліканом.
  • Брентфорд стартує в АПЛ на тиждень пізніше, а саме 18 серпня поєдинком проти Крістал Пелас.
  • Трубін має контракт до 30 червня 2028 року з лісабонцями, такий самий термін угоди і у Ярмолюка з англійським клубом.