Трубін знову зіграв на «нуль»: Бенфіка виграла та стала лідером чемпіонату Португалії

Переглядів 1282
Анатолій Трубін. Фото: Google
Український воротар Бенфіки Анатолій Трубін взяв участь у переможному поєдинку лісабонців проти Каза Пія. Українець не пропустив уже 15-й раз у цьому сезоні.

17 березня в рамках 26 туру португальської Прімейри Каза Пія на своєму полі зіграла з Бенфікою. Український воротар лісабонців Анатолій Трубін знову зіграв увесь поєдинок в основі.

Перший тайм завершився внічию 0:0. У другій половині поєдинку Бенфіці вдалося забити – точний удар до свого активу записав на 74 хвилині Артур Кабрал.

«Орлам» вдалося втримати переможний результат 1:0, а Трубін знову відзначився кліншитом.

Португалія. Прімейра-ліга

26-й тур

Каса Піа – Бенфіка 0:1 (0:0)

Гол: Кабрал, 74.

• Анатолій у цьому сезоні зіграв за Бенфіку 39 матчів, у яких він пропустив 37 м'ячів та 15 разів залишив свої ворота недоторканими.
  • Наразі команда українського воротаря з 64 очками в активі є лідером чемпіонату Португалії.
  • Наступний матч Бенфіка зіграє проти Шавіша 30 березня.
  • У квітні на лісабонців чекають чвертьфінальні матчі Ліги Європи проти французького Марселя (11.04 та 18.04).