Трубін знову зіграв на «нуль»: відома оцінка українського воротаря за переможний матч Бенфіки

Переглядів 633
Анатолій Трубін. Фото: Google
22-річний український воротар Анатолій Трубін впевнено зіграв у воротах Бенфіки в поєдинку чемпіонату Португалії проти Шавіша. Лісабонці виграли зустріч із рахунком 1:0.

29 березня в рамках 27 туру португальської Прімейри лісабонська Бенфіка на своєму полі приймала Шавіш.

Український воротар «орлів» Анатолій Трубін вийшов у старті на цей поєдинок та відіграв повністю зустріч.

Перший тайм цього поєдинку завершився нульовою нічиєю. А ось в середині другої половини матчу Бенфіка вийшла вперед після голу на 68 хвилині у виконанні Жуана Невеса. У підсумку команда українця виграла зустріч із рахунком 1:0.

Від порталу статистики WhoScored Трубін отримав оцінку 6,5. Цікаво, що в його візаві з Шавіша Соузи оцінка 8,7. Але і не дивно, бо голкіпер гостей мав набагато більше роботи і здійснив велику кількість сейвів.

• Після цієї вікторії Бенфіка з 67 очками лідирує в чемпіонаті Португалії. У другого Спортінга 65 балів, а у третього Порту 58 очок.
  • Трубін у цьому сезоні зіграв за Бенфіку 40 матчів, у яких він пропустив 37 м'ячів та 16 разів залишив свої ворота недоторканими.
  • Тепер на Бенфіку чекає два матчі проти Спортінга в рамках знаменитого лісабонського дербі. Спочатку команда Трубіна зіграє з «левами» на Кубок (02.04), а потім уже в рамках чемпіонату Португалії (06.04).