Турецький аналітик оцінив потенційний перехід Малиновського у Трабзонспор: експерт розібрав українського хава
Що відомо про перехід Малиновського у Трабзонспор?
На днях відомий інсайдер Фабріціо Романо повідомив, що Трабзонспор близький до підписання українського півзахисника Дженоа Руслана Малиновського. Турецький клуб перебуває на просунутій стадії переговорів із гравцем, сторони наблизилися до фінального узгодження трирічного контракту.
Важливо! За Трабзонспор вже виступають два українських гравці: правий вінгер Олександр Зубков і центральний захисник Арсеній Батагов.

Олександр Зубков, фото: ФК Трабзонспор
Що сказав турецький аналітик про Малиновського?
Турецький експерт та аналітик Батухан Сірдас на своїй сторінці в Х позитивно оцінив необхідність підписання Руслана клубом з Трабзону.
«Перехід Малиновського був би логічним кроком. Він добре грає на позиції «вісімки» й легко може використовуватися як правий, так і лівий півзахисник. Він становить загрозу для воріт суперника і може забивати з будь-якої позиції. Він ефективний при стандартних положеннях, особливо при штрафних».
На думку фахівця, приїзд Малиновського не торкнеться одного з лідерів Трабзонспора Ернеста Мучі. Сірдас вважає, що українець буде лише додатковою тактичною опцію.
«Гра на три фронти вимагає великого складу, а за своїми характеристиками він не має таких навичок дриблінгу, як у Мучі (більш виражених на флангах), тому в цьому і полягає різниця. Через тривалість сезону ми побачимо різні варіанти використання залежно від ігрових планів».
Сірдас висловився про коронний дальній удар Малиновського, який допоможе Трабзонспору і порівняв українця з грецьким хавбеком Панатінаїкоса Анастасіосом Бакасетасом.
«Нині Трабзонспор, окрім таких гравців, як Зубков і Мучі, здатних забивати дальніми ударами, особливо під час прориву щільної оборони, розглядає можливість придбання гравця, подібного до Малиновського. У деяких джерелах наводиться приклад Бакасетаса, і він був би доречним для Малиновського».
Статистика Малиновського в сезоні 2025/26
В сезоні 2025/26 Руслан провів 31 матч за Дженоа у двох турнірах:
- чемпіонат Італії – 30 ігор (2102 хвилини), шість голів і три результативні передачі;
- Кубок Італії – одна гра (31 хвилина).
Контракт Малиновського з італійським клубом розрахований до кінця червня цього року.