Турнірна таблиця АПЛ після шостого туру: стрибок Челсі з Мудриком і перемога Арсеналу без Зінченка

Переглядів 44
Михайло Мудрик. Фото: Google
Напередодні, 30 вересня, поєдинком між Борнмутом та Саутгемптоном (3:1) завершився шостий за ліком тур Англійської Прем'єр-ліги. «Український футбол» нагадує всі результати з акцентом на українських легіонерів.

Черговий «холостий» тур. Йдеться про здобутки українців у поєдинках шостого туру АПЛ. Жоден з п’яти наших легіонерів результативними діями не відзначився.

Арсенал, у лазареті якого й досі перебуває оборонець Олександр Зінченко, на характері  вирвав перемогу у Лестера та не дав піти у відрив Ліверпулю й Манчестер Сіті.

Вперше у сезоні переміг Евертон Віталія Миколенка. Наш співвітчизник провів на полі усі 90 з плюсом хвилин.

Чергову перемогу святкував Челсі, де розкішну гру видав Коул Палмер, який Брайтону чотири голи. Михайло Мудрик, у грі проти «чайок» з’явився на полі лише на 71-му оберті хвилинної стрілки і не запам’ятався ніякими результативними діями.

Перервав серію з двох поспіль поразок Борнмут. «Вишні», захист яких увесь ігровий час цементував Ілля Забарний, досить легко переграли Саутгемптон, забивши три голи вже у перші 45 хвилин поєдинку.

Одне очко вдалося здобути Брентфорду нашого Єгора Ярмолюка, який цього разу вийшов не у стартовому складі «джмелів», а на заміну на 60-й хвилині.