Турнірна таблиця Серії А після 4-го туру: Довбик вперше забив за Рому Дженоа Малиновського і неочікуваний лідер

Переглядів 197
Артем Довбик. Фото: ФК Рома
Четвертий тур італійської Серії А добіг до свого закінчення. Сайт «Український футбол» інформує про становище команд Артема Довбика та Руслана Малиновського в турнірній таблиці.

У чемпіонаті Італії з 14 по 16 вересня відбулися матчі четвертого туру сезону 2024/2025. Римська Рома на виїзді зустрілася із Дженоа, за яку виступає український футболіст Руслан Малиновський.

Ця гра стала знаковою для форварда Роми Артема Довбика, адже на 37-й хвилині він забив свій перший гол у Серії А, вразивши ворота Дженоа. Однак цей м'яч не приніс перемоги його команді – матч завершився внічию з рахунком 1:1.

Малиновський вийшов на заміну у другому таймі, а Довбика замінили на 81-й хвилині.

• Лаціо – Верона – 2:1

У турнірній таблиці Рома з трьома очками посідає 16-те місце. Дженоа знаходиться на 11 позиції, маючи п’ять очок. Лідером Серії А є Удінезе із десятьма очками. До топ-групи також входять Наполі, Інтер, Ювентус та Торіно.