«У цей час ми з дружиною купаємося в океані»: друг Мілевського розповів, як він програв 150 тисяч доларів

Переглядів 6488
Дмитро Котков Дмитро Котков
2 голоси
«У цей час ми з дружиною купаємося в океані»: друг Мілевського розповів, як він програв 150 тисяч доларів
Мілевський, Третьяк і збірна. Колаж: Sport-express.ua
Сергій Третьяк, який є другом Артема Мілевського і який є акціонером букмекерської контори в Іспанії, пригадав ставку на товариську зустріч між Молодовою та Азербайджаном.

Друг Артема Мілевського Сергій Третьяк розповів цікаву історію про ставку на серйозну суму грошей.

«5 червня 2021 року, на день народження моєї дружини, ми полетіли на відпочинок в Мексику. Цього самого дня мені зателефонували друзі з Молдови і кажуть: «Палич, завтра збірна Молдови гратиме товарняк в ослабленому складі проти Азербайджану. Давай поставимо і виграємо грошей». Я спочатку не захотів: «У моєї дружини день народження, я хочу відзначити свято».

Третьяк додає такі деталі тієї історії:

«У день гри вони мене знову набрали: «Палич, склад уже оголосили, у Молдови вийшов резерв, давай поставимо на перемогу Азербайджану». –  «Гаразд, умовили. Скільки ви хочете поставити?». – «Постав 100 тисяч доларів за нас, після перемоги візьмеш собі, скільки хочеш. Ми впевнені, що Азербайджан виграє». – «Ну добре».

За словами друга Мілевського, він поставив 150 тисяч доларів на одну подію: 

«Я в день народження дружини ставлю на перемогу Азербайджану 100 тисяч доларів від них, 50 тисяч від себе. Підсумкова ставка – 150 тисяч. У цей час ми з дружиною святкуємо, п'ємо шампанське Cristal, купаємося в океані», – сказав Третьяк в інтерв’ю Sport-express.ua.

Але в тій зустрічі перемогу здобули молдовани:

«Тут я виходжу з води і мені приходить сповіщення з Myscore – 1:0 на користь Молдови на 8-й хвилині! У підсумку матч так і закінчився. Я засмутився і вся моя двотижнева відпустка пройшла з думками про те: на##я я програв 150 штук баксів у товариському матчі?!»

Сергій зазначає, що він відіграв програну суму на баскетбольних поєдинках:

«Ці гроші невдовзі відіграв на матчах НБА».

Раніше Сергій Третьяк сказав, що поставить десять тисяч доларів на матч Молдова – Україна.