Українець забив геніальний гол Мілану: відео граціозного взяття воріт від колишнього нападника Динамо

Переглядів 1385
Богдан Попов (ліворуч). Фото: ФК Емполі
Молодий український нападник Богдан Попов, який виступає за юнацьку команду Емполі, відзначився фантастичним голом у ворота однолітків з Мілану.

У суботу 14 вересня Емполі U-20 зіграв на виїзді проти юнацької команди Мілану в матчі італійської Прімавери, в якому поступився з рахунком 1:4.

У стартовому складі гостей на цю зустріч вийшов 17-річний український форвард Богдан Попов, який провів на полі усі 90 хвилин.

Причому вихованець Динамо не просто зіграв, а ще й забив єдиний м'яч Емполі в цій зустрічі, і зробив це неймовірно красиво.

Юнак прийняв м'яч у розвороті та покотив його повз голкіпера на початку другого тайму.

Відео голу Попова:

• Цей матч став для Богдана вже третім у цьому сезоні Прімавери А, і в них він відзначився двома голами.
  • Контракт Попова з Емполі розрахований до 30 червня 2026 року з опцією продовження ще на сезон.
  • Українець раніше грав за Динамо, влітку 2022-го перейшов до польського Гурніка, а вже взимку 2023-го – до Емполі.
  • Наразі команда Попова посідає передостаннє 19 місце в турнірній таблиці Прімавери А, маючи два бали після чотирьох турів.