Українське дербі в Англії: Арсенал Зінченка обіграв Брентфордом Ярмолюка та очолив турнірну таблицю АПЛ

Переглядів 772
Олександр Зінченко та Єгор Ярмолюк. Фото: Брентфорд
У матчі 28-го туру Англійської Прем'єр-ліги Арсенал Олександра Зінченка приймав Брентфорд Єгора Ярмолюка. Поєдинок закінчився перемогою господарів із рахунком 2:1.

Захисник лондонського Арсеналу Олександр Зінченко разом із хавбеком Брентфорда Єгором Ярмолюком залишилися на лаві для запасних на матч чемпіонату Англії між своїми командами.

В перші 20 хвилин господарі володіли ініціативою і логічно повели в рахунку. Бен Вайт виконав ідеальний простріл у штрафний майданчик. Деклан Райс (Арсенал) відгукнувся на нього та з району одинадцятиметрової позначки головою спрямував м'яч під ліву стійку.

Однак Брентфорд зумів відігратися, забивши гол перед перервою. Вісса підхопив м'яч після грубої помилки, якої припустився воротар Аарон Ремсдейл та з меж штрафного майданчика відправив м'яч у сітку.

У другому таймі Арсенал та Брентфорд обмінювалися небезпечними моментами біля воріт один одного, проте ніхто не міг забити. Відзначимо, що на полі одночасно з'явилися Зінченко та Ярмолюк на 79-й хвилині.

Однак в кінцівці гри «каноніри» вирвали перемогу завдяки голу Хаверца. Він увірвався у штрафний майданчик та замкнув подачу, яку виконав Бен Вайт, дивовижним ударом із близької відстані спрямувавши м'яч у праву дев'ятку.

Більше команди не забивали і фінальний свисток зафіксував перемогу Арсеналу із рахунком 2:1.

Англійська Прем'єр-ліга, 28-й тур

Арсенал – Брентфорд – 2:1

Голи: Райс, 19, Хаверц, 86 – Вісса, 45+4

• Зінченко в нинішньому сезоні зіграв у 28 матчах в усіх турнірах, забив гол та віддав два асисти.
  • Ярмолюк в дебютному сезоні АПЛ виходив на поле в 20 матчах.
  • Арсенал має у своєму активі 64 бали та йде першим в таблиці АПЛ. Свій наступний матч в рамках чемпіонату команда Артети зіграє з Манчестер Сіті (31.03).
  • Брентфорд з 26 очками йде 15-м. «Бджоли» проведуть свій наступний матч в Англійській Прем'єр-лізі із Бернлі (16.03).