Український легіонер запалив у кубковому матчі: півзахисник забив, віддав асист і вийшов у наступний раунд

Переглядів 8538
Владислав Кочергін. Фото: ФК Ракув
Український півзахисник Ракува Владислав Кочергін відзначився забитим голом та оформленим асистом у матчі 1/16 фіналу Кубка Польщі проти ЛКС Лодзь (2:0 пдч).

У четвер, 2 жовтня, Ракув зустрічався на виїзді з ЛКС Лодзь в рамках 1/16 фіналу Кубка Польщі.

Український півзахисник гостей Владислав Кочергін розпочав матч у стартовому складі.

Вболівальникам на забиті голи довелося чекати аж 109 хвилин. Саме тоді, вже в овертайм, забитим голом у воротах Давіда Арндта відзначився Кочергін. Хавбек вправно зіграв на добиванні у штрафному майданчику господарів

Відео голу та асисту Кочергіна в матчі Лодзь – Ракув

На цьому результативні дії 27-річного українця не закінчилися, і вже на 120-й хвилині він відзначився результативною передачею на Бена Ледермана, який встановив остаточний рахунок у грі.

Фінальний свисток головного арбітра матчу зафіксував перемогу команди Кочергіна та її вихід у 1/8 фіналу Кубка Польщі.

Кубок Польщі. 1/16 фіналу.

ЛКС Лодзь – Ракув – 0:2 (після додаткового часу)

Голи: Кочергін, 109, Ледерман, 120.

• Кочергін цього сезону провів 24 матчі, в яких забив шість голів та оформив три асисти.
  • Ракув наразі посідає четверте місце в чемпіонаті Польщі, відстаючи від лідера на чотири очки.