Вацко злякався задати гостре питання Шевченку? Відомий коментатор поставив крапку у претензіях вболівальників

Переглядів 312
Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
1 голос
Вацко злякався задати гостре питання Шевченку? Відомий коментатор поставив крапку у претензіях вболівальників
Віктор Вацко. Скриншот: Youtube
Відомий український журналіст та коментатор Віктор Вацко відреагував на критику з боку своїх глядачів щодо пасивної присутності на пресконференції президента УАФ Андрія Шевченка.

24 травня в столичному Будинку футболу відбулася зустріч президента УАФ Андрія Шевченка та генерального секретаря УАФ Ігоря Грищенка з представниками медіа. Зокрема там був присутній і відомий коментатор та журналіст Віктор Вацко.

Глядачі Вацка дорікнули йому за те, що той не поставив запитання голові УАФ щодо його відсутності на нагородженні чемпіонів та володарів Кубка України. В минулій програмі Вацко обурювався таким рішенням Шевченка і критикував його.

Сам Віктор дав доволі чітку відповідь на претензії у свій бік.

«Ви коли-небудь чули про таке поняття як риторичне запитання? І ось питання про нагородження чемпіона...Ну, хіба на нього й так не зрозуміла відповідь? Хіба й так не зрозуміло, що це факап?».

Вацко розповів, що він, як і звичайна людина не завжди думає про те, яке питання поставити президенту УАФ.

«Вам ніколи в голову не приходило, що на момент зустрічі Шевченка із журналістами я міг просто не задумуватися над цим питанням?

Могло таке статися з людиною? Чи ви думаєте я все своє життя живу виключно з думками «що спитати у Шевченка»? І про нагородження чемпіонів...».

Також Вацко не вважає за потрібним ставити так звані гострі запитання безпосередньо на якомусь із обраних майданчиків.

«Яка різниця на якому майданчику ставити запитання, які ви називаєте гострими? Найважливіше, аби ці питання дійшли до адресата.

І я чомусь думаю, що багато моїх питань до адресатів доходять. Я припускаю, що і це запитання дійшло. А чи захоче адресат відповідати – запитання риторичне», – сказав журналіст у ютуб-програмі «Вацко Live».

  • Переможцем чемпіонату України став Шахтар, який випередив київське Динамо у турнірній таблиці на два бали.
  • Також донецький клуб здобув Кубок країни, перемігши у фіналі полтавську Ворсклу (2:1).