Валенсія здобула домашню перемогу: Яремчук вийшов на заміну і отримав найнижчу оцінку в матчі

Переглядів 1598
Роман Яремчук. Фото: Google
27-річний український форвард Роман Яремчук зробив свій внесок у вікторію Валенсії в поєдинку чемпіонату Іспанії проти Гранади. Українець вийшов на заміну і допоміг «кажанам» втримати переможний результат.

П'ятого листопада в рамках 12 туру іспанської Ла Ліги Валенсія на своєму полі зустрічалася з Гранадою. Український форвард «кажанів» Роман Яремчук не вийшов у старті, залишившись у запасі на цей поєдинок.

Перший тайм протистояння виграли валенсійці, завдяки голу з пенальті у виконанні Пепелу на 45+7 хвилині зустрічі.

У другій половині зустрічі забитих м'ячів не було, а тому «кажани» виграли домашній матч із рахунком 1:0.

Яремчук вийшов на поле на 90 хвилині замість автора переможного голу Пепелу, але нічим результативним він не встиг відзначитися.

За цей матч портал статистики WhoScored поставив українцю оцінку 6,0. Це найнижчий показник за гру. Такі ж бали отримали ще чотири учасники матчу.

• Після перемоги Валенсія з 18 очками в активі піднялася на восьме місце в Ла Лізі.
  • Наступний матч «кажани» зіграють з мадридським Реалом (11.11).