Ванат повернувся на поле після важкої травми: в Іспанії винесли вердикт українському форварду Жирони

Переглядів 105
Аватар Дмитро Вєнков Дмитро Вєнков
1 голос
Ванат повернувся на поле після важкої травми: в Іспанії винесли вердикт українському форварду Жирони
Владислав Ванат. Фото: ФК Жирона
В Іспанії оцінили українських центральних нападників Жирони Владислава Ваната та Олександра Пищура після товариського матчу проти Алавеса (0:1).

Як оцінили Ваната?

Відомий іспанський журналіст Girona Media Девід Каллелл Коломер висловився про форварда Жирони Владислава Ваната після спарингу з Алавесом (0:1).

«Українець повернувся через понад сто днів у стартовому складі у матчі проти Алавеса і залишив гарне враження. Український нападник, який пропустив останню частину минулого сезону через травму підколінного сухожилля, знову з'явився у футболці клубу у третьому передсезонному поєдинку».

Важливо! Ванат травмувався 6 квітня у вдома з Вільярреалом (1:0) у 30-му турі Ла Ліги. Його змінили на 12-й хвилині, до кінця сезону він не повернувся.

Владислав Ванат. Фото: Жирона

Що чекає на Ваната у Жироні?

У статті зазначається, що після дуже важкого удару як для гравця, так і для команди, яка втратила ключового виконавця у вирішальний момент сезону, колишній гравець київського Динамо знову вийшов на поле, під керівництвом нового тренера Кіке Альвареса кілька разів опинившись близьким до гола.

Попри дебют у підготовчих матчах сезону 2026/27, його подальше перебування у Жироні не зовсім гарантоване, особливо з урахуванням вильоту клубу до Сегунди. Цього літа з'явилися чутки про інтерес до українського нападника з боку кількох команд, включаючи Аякс.

«Однак на цей момент жодних угод не було. З контрактом до 2030 року його майбутнє у «Монтіліві» не гарантовано».

Які перспективи у Пищура?

Коломер вважає, що атака – одна з проблем у Жироні й недолік голів, який став ще очевиднішим за відсутності Ваната, підштовхує клуб до дій наступного сезону. Попри оголошення про придбання Олександра Пищура, команді потрібні гравці з більшою результативністю.

«Щодо українця, йому потрібен час, щоб адаптуватися до повсякденного життя клубу та рішень тренера. Однак поки що у трьох зіграних матчах він не повністю переконав уболівальників Жирони. Дебют у чемпіонаті вже не за горами, і команда не може дозволити собі ще одного промаху в атаці».

Реклама
150000 грн за депозит
9.9
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Ліцензія КРАІЛ № 78 від 23.08.2023
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри