Вестерло вперше за місяць переміг: відома оцінка Сидорчука, який зіграв матч повністю

Переглядів 3426
Сергій Сидорчук. Фото: Google
32-річний український футболіст Сергій Сидорчук зробив вагомий внесок у вікторію його Вестерло в матчі чемпіонату Бельгії проти Кортрейка.

У рамках 17 туру бельгійської Ліги Жюпіле Кортрейк на своєму полі програв Вестерло з рахунком 1:2. Вирішальний голом відзначився македонець Дачі на 87 хвилині.

Український півзахисник Сергій Сидорчук, вийшовши на поле у старті, зіграв у складі Вестерло 90 хвилин цієї зустрічі.

Портал статистики WhoScored оцінив гру українця в 6,95. Це п’ятий показник у команді футболіста збірної України.

Увесь матч на лаві запасних Кортрейка провів колишній футболіст юнацької збірної України Марк Мампасі, котрий взимку 2022 року став футболістом московського Локомотива та прийняв російське громадянство.

• Вестерло переміг вперше за чотири матчі, завдяки чому зумів піднятися на 14 місце у турнірній таблиці чемпіонату Бельгії.
  • Для Сидорчука це був 11 матч у Бельгії. На його рахунку на даний момент один гол. Також Сергій отримав чотири жовті карточки.
  • Наступний матч команда Сидорчука зіграє з Ейпеном (15.12).