Вестерло з Сидорчуком та екс-форвардом Зорі програв: команда колишніх футболістів УПЛ залишається в ТОП-10

Переглядів 370
Сергій Сидорчук. Фото: Getty Images
32-річний український півзахисник Сергій Сидорчук взяв участь у поєдинку чемпіонату Бельгії проти Шарлеруа. Також у зустрічі зіграв екс-нападник Зорі Аллах’яр Сайядманеш.

У поєдинку 28-го туру бельгійської Ліги Жюпіле Вестерло на своєму полі програв Шарлеруа з рахунком 0:1.

Єдиний у матчі м’яч забив івуарійський хавбек гостей Парфе Гіагон на 65 хвилині поєдинку.

Український півзахисник господарів Сергій Сидорчук вийшов в основі Вестерло та провів на полі 81 хвилину, після чого його було замінено.

Екс-форвард луганської Зорі Аллах’яр Сайядманеш вийшов на поле на 74 хвилині та результативними діями, як і Сидорчук, не відзначався.

Чемпіонат Бельгії. Ліга Жюпіле. 28 тур

Вестерло – Шарлеруа – 0:1

Гол: Парфе Гіагон, 65.

• Сидорчук у цьому сезоні зіграв за Вестерло 22 матчі та записав до свого активу один гол і один асист.
  • Вестерло наразі входить до топ-10 чемпіонату Бельгії, маючи в активі 29 очок після 28 матчів.
  • Наступний матч команда Сидорчука зіграє проти Мехелена восьмого березня.