Вестерло з Сидорчуком зазнав домашньої поразки: команда українця пропустила три голи

Переглядів 231
Сергій Сидорчук. Фото: Getty Images
32-річний український півзахисник Сергій Сидорчук взяв участь у програшному поєдинку Вестерло. Команда українця пропустила три м'ячі від Левена.

Третього лютого в рамках 24 туру бельгійської Ліги Жюпіле Вестерло на своєму полі приймав Левен.

Українськиій півзахисник господарів Сергій Сидорчук вийшов на поле з перших хвилин і був замінений на Шадлі на 64 хвилині зустрічі, коли вже його команда пропустила три м'ячі.

Після заміни українця більше голів не було, а тому Левен переграв команду Сидорчука з рахунком 3:0.

• Сергій на даний момент зіграв за Вестерло 18 матчів, записавши до свого активу один гол  та один результативний пас.
  • Вестерло після цього поєдинку з 25 очками в активі посідає десяте місце в турнірній таблиці чемпіонату Бельгії.
  • Наступний матч колектив українця зіграє проти Юніона Сент-Жилуа (10.02).