«Відмовляється визнати, що молодість і слава не вічні»: в Європі жорстко описали ексзірку збірної України

Переглядів 4250
Данило Моісеєнков Данило Моісеєнков
2 голоси
«Відмовляється визнати, що молодість і слава не вічні»: в Європі жорстко описали ексзірку збірної України
Євген Коноплянка. Фото: ЧФР Клуж
Євген Коноплянка зі скандалом залишив ЧФР Клуж після півроку перебування у клубі. Румунський журналіст пройшовся по українському футболісту, пояснивши його падіння.

Нещодавно 34-річний ексфутболіст збірної України Євген Коноплянка домовився з румунським ЧФР Клужем про розірвання його контракту.

Після цього ексзірка Дніпра дав екслюзивне інтерв'ю сайту «Український футбол», в якому розкритикував головного тренера ЧФР Андреа Мандорліні та клуб.

Іменитий румунський журналіст Овідіу Іоаніцоя, який є директором видання GSP, поділився своїми думками стосовно Коноплянки та його провалу у Клужі.

«У 2016 році у Севільї він заробляв 2.5 мільйона євро на рік, зарплата в 15 000 на місяць від ЧФР – це копійки. Гроші на сигарети, газети. Але Коноплянці тоді було 26 років, а не 34. Він був молодший і сильніший, з жагою до гри. Ні зношений, ні блюзнірський.

У 2016 році Transfermarkt оцінював його в 25 мільйонів євро, а зараз всього у 250 000, звідси і висновок, що мова йде не про одного і того ж футболіста».

Окрім цього, експерт прокоментував словесні напади Коноплянки на Мандорліні.

«Це не витримує критики. Не можу бути, щоб якийсь тренер не використовував дійсно корисного гравця. Я згоден, що Мандорліні не Гвардіола і не Клопп. Але він професіонал, який за жодних обставин не піде проти власних інтересів. Євген зайшов занадто далеко.

Визнаймо, нехай навіть неохоче, що Коноплянка – не перший і не останній приклад чемпіона, який під кінець кар'єри відмовляється визнати, що молодість і слава не вічні. Що вони теж швидкоплинні, з усіма незручностями, які з ними пов'язані».

  • Коноплянка перейшов до ЧФР влітку 2023 року після виступів за польську Краковію.
  • У румунському клубі українець провів всього 54 хвилини у чотирьох зустрічах.
  • Раніше Євген також грав за Дніпро, Севілью, Шальше та Шахтар.
  • У збірній України він провів загалом 87 матчів та забив 21 гол у період з 2010-го по 2023 роки.
  • Раніше повідомлялося, що у Коноплянці зацікавлено багато клубів.