Вилучення, незабитий пенальті, розгром, заміна Довбика в першому таймі: Жирона ганебно попрощалася з українцем

Переглядів 886
Артем Довбик. Фото: Getty Images
Жирона провела черговий контрольний матч перед початком нового сезону. Артем Довбик вийшов у старті, але каталонці розгромно поступилися Тулузі.

У середу 31 липня Жирона провела товариський поєдинок проти Тулузи в рамках підготовки до нової кампанії. Матч закінчився з рахунком 4:0 на користь французького клубу.

Артем Довбик, попри майже завершений трансфер в Рому, вийшов у стартовому складі у потенційному останньому поєдинку за каталонців. А от Віктор Циганков усе ще відновлюється від пошкодження.

Однак довго Довбик на полі не пробув, адже на 42-й хвилині голкіпер Жирони Пауло Гассаніга отримав червону картку, і одразу замість Артема вийшов інший воротар Хуан Карлос.

Саме після вилучення аргентинця Тулуза почала забивати голи один за одним. Спочатку відзначився Расмус Ніколайсен. А потім своє ім'я у протокол матчу вписали Шейві Бабіка, Закарія Абухлаль і Сезар Хелаберт Пінья.

В кінці матчу Жирона могла забити бодай один м'яч, однак Емпата Мінсу не зумів реалізувати пенальті.

Товариський матч.

Жирона – Тулуза – 0:4

Голи: Ніколайсен (45+4'), Бабіка (50'), Абухлаль (62'), Хелаберт (70')

Вилучення: Гассаніга (42')

Нереалізований пенальті: Мінсу (82')

• Для Жирони цей матч став уже четвертим в цій передсезонці: Олот (1:1), Монпельє (3:3), Еспаньйол (0:0).
  • В новому сезоні каталонці вперше в своїй історії зіграють у Лізі чемпіонів.
  • 15 серпня команда Мічела Санчеса в гостях зустрінеться з Бетісом у першому турі Ла Ліги.