«Виникла плутанина»: головний тренер Жирони оцінив шанси Ваната зіграти проти Кордоби
Наставник іспанської Жирони Кіке Альварес розповів про стан українського форварда Владислава Ваната. Фахівець пояснив ситуацію навколо гравця перед новою грою.
У п'ятницю, 21 серпня, Жирона зіграє проти Кордоби в другому турі Сегунди сезону 2026/27. Стартовий свисток про початок поєдинку пролунає о 22:00 за Києвом.
Головний тренер каталонців Кіке Альварес на передматчевій пресконференції відповів на запитання журналістів, повідомляє L'Esportiu de Catalunya.
Спеціаліст окремо зупинився на ситуації з українським нападником Владиславом Ванатом. Фахівець зізнався, що раніше між ними виникло певне непорозуміння під час гри з Леганесом (1:1).
«З Ванатом виникла плутанина, і я вже говорив щодо решти, що маю відчувати їхню підключеність у всіх сенсах. Він добре тренується. Якщо нічого непередбачуваного не станеться, то він обов'язково потрапить до заявки на матч».
- За весь час у складі Жирони Ванат провів 29 матчів, забивши 10 голів і оформивши два асисти.
- Контракт Владислава з каталонським клубом чинний до 30 червня 2030 року. Transfermarkt оцінює вартість 24-річного форварда у 15 млн євро.