Вирок для Яремчука: українець втратив місце в основі Валенсії – статистичні портали винесли вердикт його грі

Переглядів 1315
Роман Яремчук. Фото: Getty Images
Валенсія впевнено обіграла Кадіс (2:0) в матчі Ла Ліги. Український нападник Роман Яремчук вийшов на заміну у другому таймі, проте не зміг отримати високу оцінку від статистичних порталів.

У понеділок, 23 жовтня, Валенсія на своєму полі приймала Кадіс в рамках 10-го туру Ла Ліги. Поєдинок закінчився впевненою перемогою господарів із рахунком 2:0.

Український форвард Роман Яремчук вийшов на поле на 75-й хвилині замість авторого одного з голів Уго Дуро і за цей час встиг зробити:

• 10 дотиків до м'яча;
  • 7/9 (78%) точних передач;
  • 1 виграну дуель;
  • 2 втрати володіння;
  • 2 офсайди;
  • 1 винос м'яча.

Яремчук також забив гол, який був скасований через невеличкий офсайд.

Відео голу Романа:

Статистичні портали оцінили виступ українця, який не справив на них великого враження.

SofaScore

За оцінкою цього відомого порталу Яремчук зіграв у матчі проти Кадіса на 6.6 балів з 10 можливих. Серед футболістів Валенсії лише у чотирьох оцінка гірше, а Уго Дуро, який є прямим конкурентом українця отримав 7.2 бали.

Найкращим тут став грузинський голкіпер Валенсії Георгі Мамардашвілі – 8.0.

WhoScored

Даний сайт оцінив гру нападника збірної України ще нижче. Яремчук отримав всього 6.2 бали, що є четвертим показником з кінця серед його команди. Дуро поставили 7.4 бали, а Мамардашвілі і тут став кращим – 7.8.

• Після цього матчу Валенсія йде на восьмому місці в турнірній таблиці Ла Ліги, маючи 14 очок.
  • В наступному турі 29 жовтня команда Рубена Барахи зіграє в гостях проти Атлетіка із Більбао.
  • Яремчук виступає за іспанський клуб на правах оренди із Брюгге. Його контракт з бельгійцями розрахований до 2026 року.
  • В нинішньому сезоні Роман провів вже чотири поєдинки у Ла Лізі.