Вистачило 20 хвилин: Яремук відрив лік голам за Брюгге в дебютному матчі за новий клуб

Переглядів 1370
Роман Яремчук. Фото: ФК Брюгге
Нападник Роман Яремчук відзначився прем'єрним голом за Брюгге. Українець дебютував за новий клуб у дербі проти Серкля, яке припало на сьомий тур чемпіонату Бельгії.

Форвард збірної України вийшов на заміну замість Феррана Ютгла на 62 хвилині матчу за рахунку 3:0 на користь чинного чемпіона. За 20 хвилин після появи на полі Роман вже приймав привітання від партнерів по команді.

Українець з лінії штрафного майданчика завдав удару по воротах Серкля, м'яч зрикошетив від захисника гостей Єспера Даланда і влетів у сітку воріт Радослава Маєцького.

Також відзначимо, що український захисник Брюгге Едуард Соболь провів весь матч на лаві запасних.

26-річний Яремчук став найдорожчим трансфером в історії Брюгге. Бенфіка отримала за Романа 16 мільйонів євро плюс три мільйони євро в якості бонусів.

Перемога у дербі дозволила Брюгге наблизитися у турнірній таблиці чемпіонату Бельгії до лідируючого Антверпена, а також у гарному настрої готуватися до поєдинку першого туру Ліги чемпіонів проти Баєра (7 вересня).

У восьмому турі першості Бельгії підопічні Карла Хуфкенса гратимуть на виїзді проти Серена (10 вересня).