Власники ПСЖ офіційно придбали ще один клуб у Європі: у складі цієї команди грає українець

Переглядів 1248
Аватар Данило Моісєнков Данило Моісєнков
1 голос
Власники ПСЖ офіційно придбали ще один клуб у Європі: у складі цієї команди грає українець
Колаж: Qatar Sports Investments
Qatar Sports Investments, фонд, що володіє Парі Сен-Жермен де виступає Ілля Забарний, викупив бельгійський клуб Ейпен, за який грає Ігор Пластун.

Нещодавно, а саме 9 грудня, катарський фонд Qatar Sports Investments (QSI), що належить державі Катар та був заснований у 2004 році, викупив новий футбольний клуб.

Ним став бельгійський Ейпен, де виступає український футболіст Ігор Пластун та який офіційно повідомив про цю подію.

«Раді повідомити, що QSI – одна з провідних стратегічних інвестиційних груп у галузі спорту, культури, розваг та стилю життя – поглинає Ейпен».

У клубі також розповіли, що для них означає цей крок.

«На додаток до стратегічних інвестицій, QSI буде підтримувати трансформацію клубу за допомогою першокласних ноу-хау, міжнародного досвіду та експертизи й інтегрувати Ейпен у зростаючу, повністю інтегровану та потужну мультиклубну, мультиспортивну і мультибізнес модель QSI», – заявили в Ейпені.

  • Нагадаємо, що QSI очолює Нассер Аль-Хелаїфі – катарський екс-тенісист, який з літа 2011 року є президентом французького Парі Сен-Жермен.
  • Наразі за ПСЖ грає інший українець, центральний захисник національної збірної Ілля Забарний.
Реклама
1000000 грн за депозит
9.7
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Ліцензія КРАІЛ № 15 від 18.01.2022
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри