Всі результати ігрового дня на Євро-2024: Німеччина врятувалася і виграла групу – підсумкова турнірна таблиця

Переглядів 6057
9 голосів
Футболісти збірних Німеччини та Швейцарії. Фото: Reuters
Пройшли заключні матчі Євро-2024 у групі А. Збірна Німеччини вирвала нічию зі Швейцарією, в той час як Шотландія на останніх секундах програла Угорщині.

У неділю, 23 червня, відбулися останні матчі у групі А на чемпіонаті Європи-2024:

• Шотландія – Угорщина – 0:1;
  • Швейцарія – Німеччина – 1:1.

Сайт «Український футбол» представляє огляд кожного з цих двох поєдинків третього туру Євро-2024.

Шотландія – Угорщина – 0:1

Поєдинок між цими командами запам'ятався не стільки футболом, скільки жахливим зіткненням, в якому сильно постраждав гравець Угорщини Бернабаш Варга.

На 10-й доданій хвилині до другого тайму Кевін Ксобот забив гол, який приніс угорцям третє місце і шанс на вихід до 1/8 фіналу.

🔥Відео зіткнення та голу дивіться в нашому телеграм-каналі🔥

Шотландія посіла останнє місце у квартеті. Дана збірна ніколи не виходила з групи на своїх 12 великих турнірах (чемпіонат світу і чемпіонат Європи).

Гол: Ксобот (90+10')

Швейцарія – Німеччина – 1:1

Обидві команди розпочали цей матч дуже активно, а Німеччина навіть відкрила рахунок, проте гол Роберта Андріха був скасований через фол за кілька секунд до удару

А після цього Дан Ндоє забив уже легальний м'яч у ворота німців – асистував йому Ремо Фройлер.

В самому кінці зустрічі Німеччина все ж таки зуміла зрівняти рахунок, коли Давід Раум зробив навіс на Нікласа Фуллькруга, який переправив м'яч у ворота.

🔥Відео голів дивіться в нашому телеграм-каналі🔥

Завдяки цьому результату Німеччина зуміла виграти групу А, в той час як Швейцарія вийшла у 1/8 фіналу з другого місця.

Голи: Ндоє (28') – Фуллькруг (90+2')

Підсумкова турнірна таблиця групи А

• У понеділок, 24 червня, пройдуть заключні зустрічі у групі В, які розпочнуться о 22:00.
  • Албанія зіграє проти переможця квартету Іспанії, а Хорватія та Італія розіграють одну з прямих путівок у плей-оф.