Взяв участь у гольовій атаці і був замінений: відома оцінка Зінченка за матч Арсенал – Ліверпуль

Переглядів 4225
Олександр Зінченко. Фото: Google
Олександр Зінченко взяв участь у переможному поєдинку Арсенала проти Ліверпуля. Команда 27-річного українця взяла три важливі очки, а він отримав оцінку 6,3.

Сьогодні, четвертого лютого, в рамках 23 туру Прем'єр-ліги Англії лондонський Арсенал зустрічався з Ліверпулем.

Український захисник канонірів Олександр Зінченко вийшов на поле в стартовому складі, але після перерви він був замінений на поляка Якуба Ківйора.

Перший тайм завершився внічию 1:1. Спочатку Букайо Сака вивів лондонців вперед, а потім «мерсисайдці» зрівняли рахунок в додатковий час після автоголу Габріела. Цікаво, що Зінченко взяв участь у розвитку гольової атаки Арсенала.

У другій половині зустрічі, коли Зінченко вже був на заміні, Габріел Мартінеллі знову вивів Арсенал вперед. Також, коли було вилучено представника Ліверпуля Конате, Леандро Троссард залишив ще один автограф у воротар гостей.

Більше голів не було, а тому лондонська команда здобула перемогу з рахунком 3:1.

Від порталу статистики WhoScored Зінченко отримав оцінку 6,3. Це один із найнижчих балів у складі Арсенала за цей поєдинок.

• Арсенал після цієї вікторії з 49 очками в активі іде на другому місці в АПЛ. У першого Ліверпуля 51 бал. Третій Ман Сіті та четверта Астон Вілла набрали по 46 очок, але містяни ще мають два поєдинки в запасі.
  • Арсенал в наступному турі в рамках лондонського дербі зустрінеться з Вест Гемом (11.02).