«Я ніколи не повернуся в Росію»: Луческу різко відреагував на його інтерв’ю, зробивши зізнання про Тимощука

Переглядів 3072
Данило Моісеєнков Данило Моісеєнков
1 голос
«Я ніколи не повернуся в Росію»: Луческу різко відреагував на його інтерв’ю, зробивши зізнання про Тимощука
Мірча Луческу. Фото: ФК Динамо
Колишній головний тренер Шахтаря та Динамо Мірча Луческу прокоментував своє нещодавнє інтерв'ю про Росію та розповів про відносини з Анатолієм Тимощуком.

Нещодавно Мірча Луческу неоднозначно відповів на запитання щодо свого можливого повернення до Росії, де він раніше працював у Зеніті. Румун компліментарно висловився щодо свого колишнього клубу і зізнався, що йому шкода команду, яка не грає у єврокубках.

«Пройшло зовсім небагато часу з того дня, як я пішов із клубу, через місяць ситуація з майбутнім стане зрозумілішою. Можу сказати, що я поважаю усі країни», – сказав румунський спеціаліст для російського «Спорт-Експресс».

Однак вже у п'ятницю, 10-го листопада, Луческу спростував скандальну заяву, запевнивши, що ніколи не повернеться до країни, що почала війну проти України.

«Я ніколи не повернувся працювати в Росію. Після того, що я побачив на власні очі в Україні, це взагалі не обговорюється. Росія це тероризм, це смерть та біль. Ця країна забрала у мене другий дім – Донецьк. Та хотіла забрати третій – Київ».

Окрім цього, спеціаліст згадав про Анатолія Тимощука, який не дивлячись на повномасштабну війну Росії проти України, залишився працювати у Зеніті асистентом головного тренера Сергія Семака.

«Востаннє ми спілкувалися до початку повномасштабного вторгнення. Мені не зрозуміла його політична позиція, і я не хочу більше говорити про цю людину, хоча раніше ми близько спілкувалися і він був моїм помічником у Зеніті», – сказав Луческу для SportArena.

  • Нагадаємо, що румунський тренер очолював Зеніт у сезоні 2016/17 після свого відходу із Шахтаря, де працював з 2004-го по 2016 роки.
  • Нещодавно Луческу подав у відставку з посади головного тренера Динамо, головним тренером якого він був з 2020 року.
  • Тимощук працював асистентом Луческу у Зеніті у 2017 році.