Яремчук не забив, а Валенсія продовжила серію Барселони без перемог: відома оцінка українського форвада

Переглядів 1966
Роман Яремчук. Фото: Google
В поєдинку 17-го туру іспанської Ла Ліги Валенсія та Барселона розійшлися результативною нічиєю (1:1). Український нападник «кажанів» Роман Яремчук знову відіграв «на суху».

Шанс отримав, але не скористався їм. Мова про українського форварда Валенсії Романа, який гру проти Барселони, попри купу негативних чуток довкола себе, розпочав матч зі старту.

Саме Яремчук вже на другій хвилині поєдинку мав хорошу нагоду відкрити лік голам у грі, але прийнявши м’яч у штрафному майданчику та розвернувшись з ним навколо власної осі, певно всю енергію вклав саме в обертання, бо пробив дуже не сильно – Іньякі Пенья потяг.

Виручив Валенсію і її голкіпер Гіоргі Мамардашвілі. Грузин впорався з гарматним ударом Роберта Левандовського на 29-й хвилині.

Перевага Барселони у володінні м’ячем та загалом за грою, трансформувалася в гол по перерві: Френкі де Йонг видав розкішний пас шведою на Рафінью, а той викотив вже на порожні ворота під удар Жоау Феліксу. Комбінація туру – не інакше.

Роман Яремчук після перепочинку був непомітним, тож, на 62 хвилині гри Бараха замінив його, давши шанс іншому, свіжішому нападнику «кажанів» Серхі Каносу.

Але не Канос, а Уго Гільямон вже після того, як Яремчук відпочивав на лаві, розкішним ударом рахунок зрівняв. Гол захисника сміливо може претендувати на найкращий в турі.

Серія без перемог Барселони розтяглася до трьох поєдинків поспіль: поразка від Жирони в попередньому турі Ла Ліги (2:4), фіаско в матчі ЛЧ проти Антверпена (2:3) й от – нічия на «Местальї».

Роман Яремчук за гру проти Барси дістав від статистичного порталу Sofascore оцінку в 6,1 бала – друга найгірша оцінка з-поміж всіх гравців, які розпочали матч зі старту. Такий же бал має і захисник Валенсії Хесус Васкес.

Найкраща оцінка у гравців Валенсії у Пепелу – 7,8. У Барси «відмінник» Френкі де Йонг  – 8.

Іспанія. Ла Ліга, 17-й тур

Валенсія – Барселона 1:1 (0:0)

Голи: Жоау Фелікс, 55 – Гільямон, 70.

• Після 17-ти турів Валенсія має в активі 20 очок та посідає десяту сходинку в турнірній таблиці іспанської Ла Ліги.
  • Барселона награла на 35 пунктів, яких вистачає для того, щоб триматися третьою в чемпіонських перегонах.
  • В турі номер 18 Валенсія на виїзді зіграє проти мадридського Райо Вальєкано. Поєдинок відбудеться 19 грудня. Початок гри о 20:00.
  • Барса на наступному вікенді вдома прийматиме Альмерію. Матч буде зіграно 20 грудня. Стартовий свисток на «Естадіо Олімпіко» прозвучить о 20:00.
  • В поточному чемпіонаті українець провів за Валенсію 13 поєдинків в усіх офіційних турнірах: один гол.
  • Transfermarkt оцінює 27-річного українця в чотири мільйони євро.