Яремчук невдало повернувся на поле: як завершився матч Валенсії і як зіграв нападник збірної України

Переглядів 1557
Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
5 голосів
Роман Яремчук. Фото: ФК Валенсія
У матчі 34-го туру Ла Ліги Валенсія приймала Алавес. Команда українського нападника Романа Яремчука зазнала третьої поразки в чемпіонаті поспіль.

У неділю, 5 травня, Валесія зустрічалася з Алавесом у матчі 34-го туру іспанської Ла Ліги.

Нападник збірної України Роман Яремчук вийшов на поле на 76-й хвилині поєдинку замість Петера Федеріко. Це перший матч 28-річного форварда з кінця березня цього року – увесь цей час Роман відновлювався від травми.

Оцінки Яремчука за гру з Алавесом

• Sofascore – 6.7/10
  • Whoscored – 6.1/10

Перший тайм пройшов без голів. На 34-й хвилині поєдинку у складі Валенсії відбулася вимушена заміна голкіпера: через травму Хауме Доменека у гру увійшов Крістіан Ріверо.

Саме Ріверо і пропустив єдиний гол у цій зустрічі. В його воротах в другому таймі розписався захисник Алавеса Хаві Лопес, який і встановив остаточний рахунок у грі.

Чемпіонат Іспанії, 34-й тур

Валенсія – Алавес – 0:1 (0:0)

Голи: Лопес, 68

• Яремчук цього сезону провів 26 матчів у всіх турнірах за іспанський клуб, забивши чотири голи.
  • Валенсія після цієї поразки йде на восьмому місці чемпіонату Іспанії, маючи 47 залікових пунктів.
  • Наступний поєдинок Ла Ліги команда українця проведе 12 травня вдома проти Райо Вальєкано. Початок гри о 19:30 за Києвом.