Яремчук забив Луніну, але Валенсія не втримала перемогу: дубль Вінісіуса врятував Реал від поразки

Переглядів 2765
Роман Яремчук. Фото: ФК Валенсія
У матчі 27-го туру іспанської Ла Ліги Валенсія форварда Романа Яремчука приймала Реал голкіпера Андрія Луніна. Поєдинок закінчився внічию із рахунком 2:2.
  • Українці Андрій Лунін та Роман Яремчук вийшли у стартових складах Реала та Валенсії відповідно у матчі чемпіонату Іспанії.

Вже на четвертій хвилині Яремчук відзначився жовтою карткою за підніжку. Проте це лише підкреслило настрій українця на боротьбу в цьому матчі.

Неочікувано, але саме Валенсія повела в рахунку. Дуро продемонстрував, що вміє із легкістю забивати головою, завдавши ще одного фантастичного удару після декількох рикошетів в штрафному майданчику Реала.

Потім «кажани» подвоїли свою перевагу, а забив Яремчук. Форвард увірвався до штрафного майданчика і після чудового індивідуального проходу опинився віч-на-віч із Луніним, котрого легко прибрав рухом убік, та закотив м'яч у порожні ворота.

▶️Переглянути гол Яремчука у ворота Луніна можна в телеграм-каналі FanDay

Мадридці зуміли відіграти один м'яч, забивши гол в роздягальню. Вінісіус Жуніор отримав довгий пас, який розрізав захист і легко спрямував м’яч у лівий нижній кут воріт!

На 57-й хвилині Роман Яремчук залишив поле, а на 76-й Реал зумів зрівняти рахунок. Діас виконав довгу навісну передачу прямо на голову партнеру по команді і Вінісіус Жуніор з близької відстані безпомилково відправив м'яч у сітку по центру воріт та оформив дубль.

Ла Ліга, 27-й тур

Валенсія - Реал - 2:2

Голи: Дуро, 27, Яремчук, 30 - Вінісіус, 45+5, 76

• Андрій Лунін в нинішньому сезоні відіграв за мадридців у 20-ти матчах в усіх офіційних турнірах: 16 пропущених голів, дев'ять поєдинків «на нуль».
  • Реал очолює турнірну таблицю чемпіонату Іспанії, маючи в своєму активі 66 очок.
  • Роман Яремчук у поточному чемпіонаті провів за Валенсію, у складі якої виступає на правах оренди з Брюгге, 22 поєдинки в усіх офіційних турнірах: чотири голи.
  • Валенсія посідає дев'яте місце після 27 турів іспанського чемпіонату.