Яремчук забив переможний гол за Олімпіакос: українець це зробив одразу після виходу на заміну

Переглядів 5494
Роман Яремчук. Фото: ФК Олімпіакос
З голом українського форварда Романа Яремчука Олімпіакос здобув перемогу в домашньому поєдинку чемпіонату Греції проти Каллітеї. Колектив з Пірея виграв із рахунком 2:1.

26 серпня в рамках другого туру Суперліги Греції Олімпіакос грав з афінською Каллітеєю.

Перемогу з рахунком 2:1 здобула команда з Пірея. Спочатку голами обмінялися Вельде та Улдрікіс, а потім на 76 хвилині взяв слово український форвард Роман Яремчук. Українець, який з’явився на полі на 68 хвилині замість Шикинью, вдало зіграв на добиванні, що дозволило Олімпіакосу вийти вперед та в підсумку здобути перемогу.

Гол Яремчука дивіться тут

Суперліга Греції. Другий тур

Олімпіакос – Каллітея – 2:1

Голи: Вельде, 14, Яремчук, 76 – Улдрікіс, 60.

• У наступному турі Олімпіакос зіграє проти Ламії на виїзді. Матч заплановано на 31 серпня.
  • У нинішньому сезоні у всіх офіційних турнірах за свою команду Яремчук провів два матчі, в яких відзначився одним голом.
  • Контракт гравця з клубом діє до 30 червня 2028 року. Transfermarkt оцінює футболіста у 3,5 мільйонів євро.
  • Наразі Олімпіакос з шістьма очками в активі іде другим у чемпіонаті Греції.