Яремчук зіграв за Олімпіакос: в матчі дебютував ексзірка Шахтаря, який тепер є одноклубником українця

Переглядів 883
Роман Яремчук. Фото: ФК Олімпіакос
Український форвард Роман Яремчук не зумів допомогти Олімпіакосу здобути перемогу над Панетолікосом у домашньому поєдинку чемпіонату Греції.

У неділю, 15 вересня, Олімпіакос приймав Панетолікос в матчі четвертого туру грецької Суперліги.

• Нападник національної збірної України Роман Яремчук вийшов на поле на 61-й хвилині, замінивши португальського хавбека Шикінью.

Протягом обох частин гри Олімпіакос мав значну перевагу над суперником у володінні м'ячем та за створеними моментами, проте так і не зумів розмочити ворота Панетолікоса.

Таким чином у поєдинку була зафіксована нульова нічия. До цього Олімпіакос на старті чемпіонату лише перемагав.

Зазначимо також, що у цій грі на 62-й хвилині дебютував одноклубник Яремчука – бразильський вінгер Вілліан, відомий по виступах за донецький Шахтар (2007-2013).

Чемпіонат Греції, четвертий тур

Олімпіакос – Панетолікос – 0:0 (0:0)

• 28-річний Яремчук провів чотири матчі за клуб з Пірея, забивши один гол.
  • Олімпіакос після чотирьох турів має десять очок та очолює турнірну таблицю чемпіонату Греції.
  • Наступний матч команда українця проведе 21 вересня, коли на виїзді зіграє з Арісом у Суперлізі. Початок гри о 20:00 за Києвом.