Ярмолюк став основним гравцем Брентфорда: команда з українцем в складі здобула впевнену перемогу в АПЛ

Переглядів 5235
Єгор Ярмолюк. Фото: Getty Images
Брентфорд на своєму полі зіграв проти Лутона у матчі 14-го туру чемпіонату Англії. Команда Єгора Ярмолюка здобула впевнену перемогу із рахунком 3:1.

У суботу, другого грудня, Брентфорд прийняв Лутон Таун у поєдинку 14-го туру англійської Прем'єр-ліги. Матч закінчився перемогою господарів із рахунком 3:1.

Український півзахисник Єгор Ярмолюк вийшов у стартовому складі «бджіл» та провів на полі 70 хвилин, після чого був замінений на Шендона Баптіста.

Усі голи в цьому поєдинку були забити у другому таймі, однак без участі українця.

Спочатку, на 49-й хвилині нападник Брентфорда Ніл Мопе відкрив рахунок, а вже скоро Бен Мі з результативної передачі Брайана Мбемо подвоїв перевагу господарів.

Однак, гості зуміли відповісти на це своїм голом, який на 76-й хвилині на свій рахунок записав Джейкоб Браун.

Проте Баптіст після цього допоміг Брентфорду повернути перевагу у два голи, вписавши своє ім'я у протокол матчу.

АПЛ. 14-й тур.

Брентфорд – Лутон Таун – 3:1

Голи: Мопе (49'), Мі (56'), Баптіст (82') – Браун (76')

• Після цього матчу Брентфорд обійшов Челсі та посідає 10 сходинку в турнірній таблиці АПЛ, маючи 19 очок.
  • Лутон, в свою чергу, продовжує йти на 17 місці, набравши за 14 турів дев'ять балів.
  • В наступному турі шостого грудня команда Ярмолюка на виїзді зіграє проти Брайтона.
  • Підопічні Роба Едвардса в той же день вдома приймуть лондонський Арсенал.
  • Ярмолюк вийшов у стартовому складі Брентфорда вже вдруге поспільв рамках АПЛ. Раніше в нинішньому сезоні Єгор грав з перших хвилин тільки в матчі Кубку ліги проти Ньюпорта (1:1, пен. 3:0).