Ярмолюк зіграв на «Енфілді»: Ліверпуль впевнено здолав команду українця

Переглядів 28015
Матч Ліверпуль - Брентфорд. Фото: Google
19-річний українець Єгор Ярмолюк взяв участь у виїзному поєдинку Брентфорда проти Ліверпуля. Мерсисайдці здобули перемогу з рахунком 3:0, завдяки дублю Салаха та голу Жоти.

12 листопада в рамках 12 туру АПЛ Ліверпуль на своєму полі зустрічався з Брентфордом Єгора Ярмолюка. Українець залишився в запасі на цю зустріч.

У першому таймі VAR скасував два голи Дарвіна Нуньєса, але забитий м'яч у виконанні Мохамеда Салаха, якому асистував той же Нуньєс, було зараховано.

У другій половині зустрічі Салах оформив дубль і ще один м'яч забив Діогу Жота. В обох голах у якості асистента виступив Цімікас.

Український легіонер Брентфорда Ярмолюк вийшов на заміну на 72 хвилині замість Єнсена. Українець результативними діями не відзначився.

Ліверпуль виграв цю зустріч із впевненим рахунком 3:0.

• Ліверпуль із 27 очками посідає друге місце в АПЛ. Брентфорд із 16 балами розташовується на десятій позиції.
  • Наступний матч команда Єгора Ярмолюка зіграє з Арсеналом Олександра Зінченка (25.11).