Євро-2028 та Євро-2032: УЄФА офіційно оголосила країни-господарки змагань

Переглядів 1450
Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
Євро-2028 та Євро-2032: УЄФА офіційно оголосила країни-господарки змагань
Кубок Чемпіонату Європи. Фото: УЄФА
УЄФА офіційно оголосила, хто буде приймати наступні два Євро. Варто відзначити, що насправді організація навіть не мала обширного вибору, адже усього було подано по одній заявці на турніри в 2028 та 2032 роках.

УЄФА оголосила, що після засідання Виконавчого комітету було ухвалено рішення провести Євро-2028 у Великій Британії, включаючи Англію, Шотландію, Уельс та Північну Ірландію, а також Ірландію. 

Цей турнір завершуватиметься фінальним матчем на стадіоні «Уемблі» у Лондоні. Причому варто зазначити, що Велика Британія та Ірландія були єдиними претендентами на проведення змагання, і конкуренції між ними не було.

Щодо відбіркових етапів Євро-2028, УЄФА ще не ухвалила остаточного рішення. Очевидно, всі п'ять національних команд не отримають автоматичні путівки на турнір.

Також варто зазначити, що Євро-2032 пройде в Італії та Туреччині, і в цьому випадку також була лише одна заявка.

Зрештою, слід врахувати, що Євро-2024 заплановано провести у Німеччині.

  • Варто відзначити, що у жовтні збірна України проведе два матчі відбору до Євро-2024 з Північною Македонією 14 жовтня і з Мальтою 17 жовтня.
  • Після п'яти турів команда Сергія Реброва йде на третьому місці в групі, маючи однакову кількість очок з Італією та Північною Македонією - по сім.
X