«‎За Динамо і за Україну»: сім років тому Хорватія перемогла Росію на ЧС-2018 – відео заяви Віди і Вукоєвича

Переглядів 126
Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
2 голоси
«‎За Динамо і за Україну»: сім років тому Хорватія перемогла Росію на ЧС-2018 – відео заяви Віди і Вукоєвича
Домагой Віда та Огнен Вукоєвич. Фото: сріншот
Рівно сім років тому, 7 липня 2018, національна збірна Хорватії здолала Росію у серії післяматчевих пенальті (2:2, 3:4) та вийшла до півфіналу чемпіонату світу.

Сім років тому два гравці національної збірної Хорватії, на той час динамівці Києва Домагой Віда та Огнен Вукоєвич, змусили скаженіти росіян.

Балканці не лише не дали збірній країни-404 пройти до 1/2 фіналу чемпіонату світу, який проходив в Росії, а й розлютили її фанів ще більше по завершенні гри.

У роздягальні Домагой Віда та Огнен Вукоєвич записали вже легендарне відео, де присвятили перемогу над московитами, зокрема й Україні.

▶️ Відео, як Віда та Вукоєвич перемогу над росією святкували дивіться за ПОСИЛАННЯМ

  • Віда виступав за київське Динамо у період з 2013 по 2018 роки: 160 матчів, 13 голів, вісім асистів.
  • Вукоєвич виступав у складі Динамо з 2008-го по 2013 роки (214 матчів, 16 голів і 12 асистів), після чого два сезони грав в орендах у московському Спартаку та загребському Динамо.
  • З 2020-го по 2022-й Огнєн працював у тренерському штабі Мірчі Луческу в київському клубі.