Забарний допоміг Борнмуту здобути яскраву перемогу: за команду українця оформив хет-трик Соланке

Переглядів 4934
Ілля Забарний. Фото: Google
26-річний нападник Борнмуту Домінік Соланке зробив хет-трик у матчі чемпіонату Англії проти Ноттінгем Форест. Внесок у перемогу «вишень» зробив і Іллія Забарний.

23 грудня в рамках 18 туру Прем'єр-ліги Англії Ноттінгем Форест на своєму полі зустрічався з Борнмутом українського захисника Іллі Забарного.

Іспанський наставник «вишень» Андоні Іраола знову в стартовому складі своєї команди випустив на поле українця, який повністю зіграв матч.

У першому таймі футболіст Ноттінгем Форест Віллі Болі отримав червону картку. До перерви голів не було в цьому поєдинку.

А ось у другому таймі за господарів точно пробили Антоні Еланга та Кріс Вуд. У складі Борнмута шалений хет-трик оформив Домінік Соланке. У підсумку матч завершився перемогою «вишень» з рахунком 3:2.

• Після цього поєдинку Борнмут з 22 очками в активі піднявся на 11 місце в турнірній таблиці АПЛ.
  • Забарний зіграв уже свій 19-й матч у цьому сезоні. Поки що в українця не було результативних дій.
  • У цьому році команда українця ще зіграє проти Фулгема (26.12) та проти Тоттенгема (31.12).