Забарний насипав сіль на рану Миколенку: захисник Борнмута зізнався, як вони обіграли Евертон з рахунком 3:2

Переглядів 106
Ілля Забарний. Фото: ФК Борнмут
Центральний захисник Борнмута Ілля Забарний поділився враженнями стосовно шаленої перемоги над Евертоном Віталія Миколенка в нещодавньому матчі АПЛ.

31 серпня у матчі третього туру АПЛ Борнмут на виїзді обіграв Евертон із рахунком 3:2 при тому, що поступався 1:2 до 92-ї хвилини зустрічі.

У складі гостей на цей поєдинок вийшов Ілля Забарний, а за господарів грав Віталій Миколенко.

В ексклюзивному інтерв'ю для сайту «Український футбол» лідер «вишень» поділився враженнями від шаленого матчу.

«Матч був дуже важкий. У Ліверпулі важко грати всім командам, адже на «Гудісон Парк» панує чудова атмосфера, вболівальники гонять Евертон вперед. Проте ми до самого кінця не опускали руки і отримали винагороду у вигляді трьох очок».

Забарний згадав, що раніше його команда вже стикалася з подібними викликами.

«У нас вже була схожа ситуація у минулому сезоні з Лутоном, коли ми «горіли» з рахунком 0:3 після першого тайму, а в підсумку перемогли 4:3.

Вже після того матчу я зрозумів, що у футболі можливо все. Навіть коли ми програвали Евертону 0:2, я до останньої секунди вірив у перемогу».

• Після цього матчу Борнмут посідає восьму сходинку в турнірній таблиці АПЛ, маючи п'ять очок.
  • Евертон в свою чергу йде на останньому, 20 місці не набравши ще жодного залікового пункту.