Забарний зупинив Холанда, але не Манчестер Сіті: команда Гвардіоли знищила Борнмут

Переглядів 2431
Ілля Забарний. Фото: Борнмут
У матчі 11-го туру Англійської Прем'єр-ліги чинний чемпіон Манчестер Сіті приймав Борнмут, за який гра Ілля Забарний. Поєдинок закінчився легкою перемогою господарів.

Український центральний захисник Борнмута Ілля Забарний з'явився у стартовому складі своєї команди.

Манчестер Сіті розгромив «вишень» у першому таймі. Чудовий приклад взаємодії продемонстрували Жеремі Доку і Родрі, внаслідок чого перший отримав нагоду забити з лінії штрафного майданчика. І він не схибив, перегравши голкіпера влучним ударом у правий кут воріт.

Потім Доку виклав м'яч під удар партнеру, яким виявився Бернарду Сілва і з пострілом того в лівий нижній кут воріт Йонуц Раду не впорався.

Той самий Доку пробив по воротах, але зрештою вийшла гольова передача на Аканжі.

Доку виконав третій асист. Фоден швидко, а головне влучно, пробив по центру воріт, повз безпорадного голкіпера.

Але Борнмут зумів забити гол престижу. Сіністера ефектно приборкав сильну передачу, яку Максимільян Ааронс віддав у штрафний майданчик, піймав на протиході свого опікуна та пробив низом по центру воріт.

Бельгійця сьогодні було неможливо зупинити. Доку зробив четвертий асист, а Бернарду Сілва забив п'ятий м'яч своєї команди.  А через декілька хвилин Аке зробив рахунок 6:1.

Відзначимо, що Забарний грав проти Холанда і не дозволив норвежцю відзначитися.

АПЛ, 11 тур

Манчестер Сіті - Борнмут - 6:1

Голи: Доку, 30, Сілва, 33, 84. Аканджі 37, Фоден, 64, Аке 88 - Сіністера, 74.

• Забарний перейшов до Борнмута у січні цього року з київського Динамо, підписавши контракт до 2028 року.
  • В нинішньому сезоні 21-річний українець провів 11 матчів в АПЛ, без результативиих дій.
  • Наразі Борнмут посідає 17 сходинку в турнірній таблиці чемпіонату Англії, маючи шість очок.
  • У наступному турі 11 листопада команда Забарного зустрінеться з Ньюкаслом.