Забивали всі крім Мудрика: Челсі знищив Вест Хем у лондонському дербі у матчі з дублем

Переглядів 155
Михайло Мудрик та партнери по команді. Фото: Getty Images
У матчі 36-го туру АПЛ лондонський Челсі приймав столичний Вест Хем. Команда українського вінгера Михайла Мудрика розтрощила суперників та здобула важливу перемогу.

У неділю, 5 травня, відбулося лондонське дербі між Челсі та Вест Хемом в рамках 36-го туру англійської Прем'єр-ліги.

Вінгер національної збірної України Михайло Мудрик розпочав матч у стартовому складі синіх, провівши на полі 77 хвилини, перш ніж бути заміненим на Крістофера Нкунку.

Рахунок у грі відкрив лідер Челсі – Коул Палмер, який завдав точного удару на 15-й хвилині гри. У першому таймі в складі команди Маурісіо Почеттіно також відзначалися голами Конор Галлагер та Ноні Мадуеке.

У другій половині матчу знову забив лише Челсі. Форвард Ніколя Джексон своїм дублем встановив підсумковий рахунок лондонського дербі. Таким чином команда Почеттіно значно покращила свої позиції у боротьбі за путівку в єврокубки.

Чемпіонат Англії, 36-й тур

Челсі – Вест Хем – 5:0 (3:0)

Голи: Палмер, 15, Галлагер, 30, Мадуеке, 36, Джексон, 48, 81

• Мудрик в нинішньому сезоні провів 39 поєдинків у всіх турнірах, забив шість голів та віддав два асисти.
  • Востаннє українець відзначався голом 11 березня у ворота Ньюкасла (3:2).
  • Челсі після перемоги займає сьому позицію у турнірній таблиці АПЛ, відстаючи від зони єврокубків на два бали.
  • У наступному турі команда Почеттіно 11 травня зустрінеться на виїзді з Ноттінгем Форест. Початок гри о 19:30 за Києвом.