Захисник збірної України відчув дежавю: ексфорвард Шахтаря вдруге за місяць наніс йому поразку голом у Австрії

Переглядів 702
Фернандо. Фото: РБ Зальцбург
ЛАСК з Максимом Таловєровим у складі зіграв матч чемпіонату Австрії проти РБ Зальцбург. Команда українця програла через м'яч колишнього нападника Шахтаря Фернандо.

У суботу, дев’ятого березня, ЛАСК на своєму полі провів поєдинок 22-го туру австрійської Бундесліги проти РБ Зальцбург. Матч закінчився перемогою гостей із рахунком 1:0.

Український захисник Максим Таловєров вийшов у стартовому складі та відіграв 89 хвилин, після чого був замінений.

Єдиним голом у цій зустрічі відзначився бразильський форвард Фернандо, який забив ще на першій хвилині та приніс гостям три бали.

Бундесліга Австрії. 22-й тур.

ЛАСК – РБ Зальцбург – 0:1

Гол: Фернандо (1')

• На початку лютого ці команди вже зустрічалися в рамках Кубку Австрії. Тоді ЛАСК поступився із рахунком 2:3, а переможним дублем у складі Зальцбурга також відзначився Фернандо.
  • Після цього матчу ЛАСК йде третім в турнірній таблиці, маючи 35 очок за 22 зіграних тури.
  • РБ Зальцбург в свою чергу посідає перше місце, набравши вже 50 залікових пунктів.
  • Фернандо раніше виступав за Шахтар з 2018-го по 2019 роки, після чого півсезону провів у лісабонському Спортінгу. Потім він повернувся в Україну, де пробув ще з січня 2020-го по літо 2022-го (69 матчів, 12 голів, шість асистів).
  • До Зальцбурга бразилець перейшов вже після початку повномасштабної війни – влітку 2022 року та підписав контракт до 30 червня 2027-го.
  • В нинішньому сезоні він провів вже 10 матчів, забив п'ять голів та віддав одну результативну передачу.
  • Таловєров в цій кампанії зіграв 25 поєдинків у всіх турнірах та відзначився забитим м'ячем у Лізі Європи.
  • Контракт українського захисника розрахований до 30 червня 2027 року.
  • Нещодавно він потрапив до заявки національної команди на березневі матчі відбору до Євро-2024.