«Зараз їм у Макдональсі»: реакція Гармаша на інформацію про розрив його контракту з Осієком

Колишній півзахисник київського Динамо та національної збірної України Денис Гармаш прокоментував інформацію стосовно дострокового розірвання контракту з Осієком.

У п'ятницю, 12 січня, офіційно стало відомо, що український півзахисник Денис Гармаш не поїде на зимові збори разом з Осієком.

Після чого з'явилася інформація, що 33-річний хавбек уже розірвав контракт з хорватським клубом та готується поїхати на іспанські збори разом з харківським Металістом 1925.

Сам Гармаш в ексклюзивному коментарі сайту sport-express.ua спростував новину про розрив контракту з Осієком.

«Добрий вечір. Ні, я не розірвав контракт! Знаходжуся тут. У Макдональсі їм зараз. Поки немає ясності!»

• Востаннє на полі у футболці Осієка Гармаш з'являвся 30 вересня у програному матчі з ФК Славен (0:1).
  • За хорватську команду, з якою має контракт до літа 2024 року, Денис зіграв 167 хвилин у чотирьох матчах.
  • Гармаш виступав за київське Динамо з 2007 по 2023 рік, маючи перерву у вигляді піврічної оренди в турецький Різеспор (2020).
  • За біло-синіх Денис відіграв 361 матч, забив 54 голи, оформив 45 асистів та виграв 11 трофеїв.
  • Transfermarkt оцінює вартість 33-річного хавбека в 600 тисяч євро.