Збірна Нідерландів впевнено перемогла кривдника України: як завершився матч 1/8 фіналу Євро-2024

Переглядів 718
Голандці радіють голу. Фото: УЄФА
Нідерландська збірна з впевненим рахунком здолала румунів в поєдинку чемпіонату Європи та вийшла до наступного раунду континентальної першості.

Другого липня в рамках 1/8 фіналу Євро-2024 збірна Румунії зустрічалася з національною командою Нідерландів.

Нідерландська збірна виграла перший тайм, завдяки голу Коді Гакпо. У другому таймі форвард Ліверпуля знову забив, але VAR скасував взяття воріт.

У другій половині зустрічі, коли справа йшла до фінального свистка, представник Боруссії Доніелл Мален оформив дубль.

Відео голів

У підсумку голандці здобули перемогу з рахунком 3:0 та вийшли до чвертьфіналу.

Євро-2024. 1/8 фіналу

Румунія - Нідерланди - 0:3

Голи: Гакпо, 20, Мален, 83, 90+3.

• Нагадаємо, що в груповому раунді чемпіонату Європи румуни обіграли українську збірну з рахунком 3:0.
  • У чвертьфіналі Нідерланди зустрінуться з переможцем пари Туреччина – Австрія.
  • Фінал чемпіонату Європи відбудеться в Берліні 14 липня.